Jūsu labie vārdi mūs iedvesmo!  *  Jūsu vērtējums liek mums augt un attīstīties!  *  Jūsu pateicība ceļ mūs spārnos!

Paldies par kopā piedzīvoto!

”Mēs ar vīru, nešaubīgi zinājām, ka mēs gribam fotogrāfu ar lielu pieredzi, kurš zina, kā iemūžināt skaisti, kvalitatīvi un profesionāli mūsu kāzu dienu. Karīna un Mārcis ir ļoti sirsnīgi un patiesi patīkami cilvēki. Profesionāla komanda, ar kuru ir ļoti viegla komunikācija un sadarbība. Mūsu kāzu dienā gan mājās, gan baznīcā, gan pēckāzu svinībās ne brīdi nejutām, kā strādā šie cilvēki – viņi nevienā brīdī netraucēja baudīt svinības. Un rezultāts ir fantastisks. Gaidījām šo rezultātu pāris mēnešus, taču ieraugot to, nebija šaubu … šī bija vislabākā izvēle. Skatoties fotogrāfijas un video ikreiz izdzīvojam šo dienu atkal un atkal. Paldies Jums, ka bijāt ar mums 26.05.2017. Jūs esat fantastiski!“

Dace un Artūrs


_ _ _ _ _ _ _ _

Do you want to have the most PERFECT Wedding Day pictures? Then go for Mārcis Balskars!
He is super proffesional, easy to work with and made me feel relaxed and comfortable in front of the camera on my wedding day!
Highly recommend 🙂

Oksana & Ken


_ _ _ _ _ _ _ _

Mārcis viennozīmīgi ir fotogrāfs nr.1! Jau pāris gadus pirms iespējamajām kāzām loloju cerību, ka tieši viņš iemūžinās mūsu skaisto dienu. Kad šo dienu sākām plānot un tikāmies, bija patiess prieks aprunāties, kā ar labu draugu, kas ir atvērts, draudzīgs, neskopojas ar noderīgiem ieteikumiem. Ļoti patīkami pārsteigti bijām par pašu kāzu dienu – Mārcis tiešām ir savējais, ar ko bija liels prieks kopā pavadīt šo dienu, nekādi nejutāmies apgrūtināti ar fotogrāfa pieprasītām piespiedu pozām u.c., vakara gaitā vispār aizmirsās, ka mums ir fotogrāfs. Nemanāmi un profesionāli veica savu darbu, kā rezultātā bildes pārspēja visas mūsu cerības – FANTASTISKAS! Tas ir to vērts – šī varētu būt atbilde tiem, kas vēl šaubās.

Solvita un Inguss


_ _ _ _ _ _ _ _

Mārci,
Bildes ir vnk fantastiskas!!!! Tu dabuji to gatavu un iemužināji mūsu 5 gadu kāzu jubileju tieši tā kā es to velējos un biju iztēlojusies savā galvā. 
Trūkst vārdu…Tu esi patiešām lielisks fotogrāfs!!!
Liels paldies!!!!

Vēlu veiksmi un panākumus Tev turpmāk!
Nešauboties ieteikšu Tevi arī citiem!
Vēlreiz liels LIELS paldies!!!

Aurika


_ _ _ _ _ _ _ _

Es domāju,ka Mūsu dienu neviens vairs nespēj padarīt skaistāku. Es kļūdījos… Jo jau piebraucot pie baznīcas un mani uzrunājot, ar milzīgu mieru un lielu smaidu, es sapratu, ka esam visu izdarījuši pareizi, izvēloties fotogrāfu savai Lielajai dienai. Mans pirmais kāzu satraukums bija pazudis.
Un fotogrāfēšanās….mēs to izbaudījām…tie bija tik skaisti un neaizmirstami mirkļi… Tas bija tik jautri, tik inetersanti un viegli – nekad vēl fotogrāfēšanās nebija sagādājusi tik lielu prieku. Un BILDES… uz kurām gribas skatīties atkal un atkal…un atkal… 
Ja karstā vasaras dienā es vienmēr izvēlētos atspirdzinošu laima dzērienu ar brūno cukuru un piparmētru lapiņām, tad visos savos lielajos dzīves notikumos par fotogrāfu – Mārci.

Anete un Ingars


_ _ _ _ _ _ _ _

Mēs bijām tas laimīgais pāris, kurš vinnēja Mārča un Leicas sadarbības konkursā, lai pierādītu, ka arī ar ziepju trauku var radīt superīgas kāzu bildes. Nevienu brīdi nebija bail, ka bildes varētu neizdoties pietiekami labas, mazā fotoaparāta dēļ, jo Mārcis ar saviem iepriekšējiem darbiem bija pārliecinājis par savām fantastiskajām fotogrāfa spējām. Pirms kāzām bijām uz Latvijas kāzu fotogrāfu bilžu izstādi, kur varēja apskatīt vislabāko fotogrāfu vislabākās kāzu bildes. Jau tad īpaši sirdī iekrita Mārča bildes, jo tājās bija kāda odziņa. Tās nebija vienkāršas reportāžas bildes. Emocionālas, kvalitatīvas bildes, ar labu kompozīciju un izdomu. Tieši tādas bija arī visas mūsu kāzu bildes. Kaut arī paši esam radoši cilvēki, ar mazu mākslinieka dvēseli, kāzās bija brīži, kad mums vienkārši beidzās varianti un idejas par bildēm, kādas gribam. Īstajā brīdī vienmēr bija Mārcis, kurš ieteica visādus variantus kur un kā labāk. Mārcis ir ļoti talantīgs fotogrāfs. Spēj noķert unikālus kadrus, kā arī redz savu vīziju izcilām bildēm un lieliski realizē to. Esam ļoti pateicīgi Mārcim par mūsu ģimenes pūru – kāzu bildēm.

Dace un Armands Alpi


_ _ _ _ _ _ _ _