Photographer Marcis Baltskars

Best wedding photos 2018


Labākie kāzu foto 2018

Šodien ir skaists datums – 19.02.2019. – lai atskatītos uz aizvadīto sezonu.
2018.gads bija krāšņs, notikumiem un pārsteigumiem bagāts! 🙂 Neliela atskaite:
– Ieguvu kopvērtējumā 3.vietu Latvijas kāzu fotogrāfu asociācijas rīkotajā konkursā;
– ieguvu 1.vietu Pasaules kāzu fotogrāfu konkursā atseviškā kategorijā;
– iekļuvu Pasaules TOP100 kāzu fotogrāfu sarakstā;
– un laikam pati nozīmīgākā lieta manā fotogrāfa karjerā – kļuvu par Latvijas SONY IMAGGING AMBASSADOR.

Daži jau zina, ka esmu sācis arī filmēt. Izveidoju superīgu video komandu un jaunu foto-video platformu www.wedtime.eu. Tas noteikti dos vēl vairāk pieredzes, lai varētu priecēt Jūs ar skaistiem darbiem.

Bet nekas no tā visa nebūtu iespējams bez cilvēkiem, kuri mani izvēlas par savu fotogrāfu. Tāpēc neizmērojami milzīgs paldies ikvienam pārim, kurš ļāva man aizvadītajā gadā būt par daļu no viņu lielā notikuma. Jūs esat burvīgi, neatkārtojami, es domāju par jums ar mīlestības pilnu sirdi, un man ir sajūta, ka esam kopā pavadījuši ne tikai to vienu dienu, bet krietni ilgāku laiku. Jo, bilžu apstrādes procesā, es turpinu būt ar jums kopā vēl vismaz nedēļu diendienā, un pēc tam, iesūtot bildes konkursiem, jūs atkal esat manā redzeslokā, priecējat ar skaistām atmiņām par kopā piedzīvoto, un tā tas turpinās bezgalīgi! Es jūs atcerēšos vienmēr!
Paldies arī visiem vedējiem, kāzu vadītājiem un rīkotājiem, mācītājiem, dekoratoriem un muzikantiem, grimētājiem un frizieriem, viesu namu, piļu un muižu īpašniekiem, pavāriem un saimniekiem… un piedodiet, ja kādu aizmirsu – ja vien mūsu ceļi kaut kā ir krustojušies – es no sirds pateicos par kopā pavadīto dienu, stundu, minūti vai mirkli – tas viss veido to pasauli, kurā dzīvoju un jūtos laimīgs!

Protams, bez kāzām aizvadītajā gadā esmu fotografējis arī daudz citu projektu. Tos noteikti palēnām atrādīšu vēlāk, bet tagad nododu apskatei savas 100 mīļākās 2018.gada kāzu fotogrāfijas 🙂


Recent Portfolios